Penzion Hradec Králové Nad Oborou

Klid a soukromí spojené s komfortem Vám po celý rok zaručuje penzion Nad Oborou, ležící nedaleko historického jadra města Hradec Králové. Tento původní statek z 19. století byl velmi pečlivě zrekonstruován a vytváří širokou nabídku ubytování k naprosté spokojenosti svých klientů.

Penzion Nad Oborou Ubytování
V každém z celkem 14 dvoulůžkových pokojů najdete vlastní koupelnu a WC, barevnou televizi, satelit , internetovou přípojku a minibar. Ve třech pokojích je možnost přistýlky. Penzion Nad Oborou má i pokoj pro zdravotně hendikepované osoby s odpovídající úpravou. Výhled z oken pokojů přináší nejen příjemný pohled na hradeckou katedrálu, ale i do polabských luk či na nedaleké návrší Chlum, kde se v roce 1866 odehrála bitva u Hradce Králové.

Penzion Nad Oborou Restaurace
V salónku se hostům podáva snídaně, která je v ceně ubytování. V přízemí se nachází stylový bar, kde je možné zabávat se a relaxovat s přáteli nebo jednat s obchodními partnery.

Penzion Nad Oborou Služby
Penzion Nad Oborou myslí i na sportuchtivé návštěvníky. K dispozici tu mají špičkový tenisový kurt s umělým povrchem Lano Wimbledon, na kterém se kromě tenisu dá hrát i volejbal, fotbal nebo nohejbal. V zimě slouží jako ledová plocha pro bruslení. Pro chvíle odpočinku je možné využít saunu z cedrového a topolového dřeva. Penzion Nad Oborou disponuje sálem s kapacitou 40 osob, který je kompletně zařízen najmodernější technikou a vhodný na soukromé a firemní akce. Parkování je zdarma přímo v areálu penzionu Nad Oborou.

Penzion Nad Oborou Okolí
V okolí penzionu Nad Oborou je řada turisticky atraktivních oblastí a výletních míst. Pro inspiraci: Krkonoše, Orlické hory, Hrádek u Nechanic, Kuks, Kunětická Hora, Zámek Častolovice, ZOO ve Dvoře Králové nad Labem, Bojiště na Chlumu, Třebechovický betlém, Zámek Karlova koruna, Zámek Opočno, Obří akvárium v HK, Aquapark v HK a mnohé jiné.

Penzion Hradec Králové Nad Oborou - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Hradec Králové Nad Oborou - disponuje restauracíPenzion Hradec Králové Nad Oborou - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenPenzion Hradec Králové Nad Oborou -  je k dispozici připojení na internetPenzion Hradec Králové Nad Oborou - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardPenzion Hradec Králové Nad Oborou - přijímá kreditní karty VISAPenzion Hradec Králové Nad Oborou - přijímá kreditní karty American ExpressPenzion Hradec Králové Nad Oborou - přijímá kreditní karty JCBPenzion Hradec Králové Nad Oborou - přijímá kreditní karty Diners Club InternationalPenzion Hradec Králové Nad Oborou - tenis -poblíž hoteluPenzion Hradec Králové Nad Oborou - Televize umožňuje příjem satelitních programůPenzion Hradec Králové Nad Oborou - Pokoje jsou vybaveny televizoremPenzion Hradec Králové Nad Oborou - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Hradec Králové Nad Oborou - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouADRESA
Penzion Nad Oborou, Nad Oborou 5
Hradec Králové 50341 Česká Republika
Tel: +420-844 223 113
Pension-Hradec-Kralove-Nad-Oborou@cz-hotel.eu

AKTUÁLNÍ POČASÍ
Denní tepl.: 5 °C
Noční tepl.: 0 °C
Vítr: 5 m/s
Penzion Nad Oborou ubytování Hradec Králové Aktuální počasí skoro zataženo

Doporučte tyto stránky: